top of page

Oled influencer?

Veel ei ole, aga tahaksid olla?

 

 

 

 

94% turundajatest peab influencerturundust efektiivseks praktikaks. See võib olla kuni 11 korda suurema investeeringutasuvusega kui tavapärane reklaam.

 

       - socialmediatoday.com & One Productions

 

UUED KOOSTÖÖPROJEKTID, UUED KONTAKTID, UUED VÕIMALUSED

Koostad juba imelist contenti enda sotsiaalmeediakanalitele või oled sellega alles alustamas? Kas see sisu on toonud soovitud määral jälgijaid ja koostöid inspireerivate brändidega või on mõned koostööd veel tegemata? Kui jah, siis liitu SmartStardi influencerite programmiga ning avasta uued brändid, kellega koostööd teha. Meie teha jääb kogu otsing, casting, koostöö korraldamine ja soovi korral ka suhtlemine algusest lõpuni - Sina saad hoida kokku oma väärtuslikku aega ning ühtlasi teha seda, mida kõige enam soovid- luua ägedat sisu, teenida raha ja tutvuda erinevate brändide toodetega. 

Ootame liituma kõiki olenemata jälgijate arvust. Jälgijate arvust enam loeb seniloodud content ja aktiivne tegevus sotsiaalmeedias! 

Programmiga liitumiseks või lihtsalt esialgse info saamiseks kirjuta info@smartstartagentuur.ee, võta ühendust sotsiaalmeedias, kodulehe kaudu VÕI lihtsalt täida allolev ankeet! 

KANDIDEERI PROGRAMMI

Täname! Sinu avaldus on vastu võetud! Võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust!

* Avalduse täitmine on vabatahtlik. Avalduse täitmisega nõustud nende andmete saatmisega SmartStart Agentuurile, kes kasutab seda ainult koostöö raames ega avalda seda infot ilma loata kolmandatele osapooltele. Täpsemalt saate lugeda privaatsuspoliitika alt. 

Influencerile

Olete ettevõte ja sooviksite koostööd teha nii Eestist kui ka välismaalt pärit influenceritega? Olete hõivatud ega soovi ise kontaktide otsimisega või influencerturunduse strateegiate loomisega tegeleda? Valikuid on samuti palju ning kireval maastikul orienteerumine osutub ajakulukaks või oodatust keerulisemaks? Tahate ka teada, miks on märksõna ''influencer marketing'' Google otsingutulemustes aastaga 324% tõusu teinud või miks umbes 60% turundajatest töötab  ühe programmi või kampaania raames üle kümne influenceriga?  - Sellisel juhul mainime kohe ära, et selle programmi kasutamine on mõeldud just teile, olenemata teie tegevusvaldkonnast või  ettevõtte suurusest. 

Programmi hüvede kasutamiseks või lihtsalt esialgse info saamiseks kirjuta info@smartstartagentuur.ee, võta ühendust sotsiaalmeedias, kodulehe kaudu või esilehel oleva ankeedi kaudu, mis asub siin!

Ettevõttele
bottom of page